My Cart

 x 

košík je prázdný

SVATBY A OSLAVY

Nevěsty pozor! Se svatebním dortem z Cukrárny Amadeus proměníme vaši svatbu v kouzelnou pohádku.

Nevěsty pozor! Se svatebním dortem z Cukrárny Amadeus proměníme vaši svatbu v kouzelnou pohádku. Na svatebních dortech si necháváme zvlášť záležet, stejně jako vy totiž chceme, aby Váš svatební den byl dokonalý. Ať už jste zlatovláska, nebo jen popelka užijte si své výjmečné chvíle se vším všudy.

Pomůžeme Vám nejen s  výběrem velikosti, chutí ale i vzhledu dortu. Všechny svatební dorty připravujeme na zakázku a pokud je to možné, jsme schopni vytvořit svatební dort podle jakýchkoliv představ. Příchuť svatebního dortu si vyberete podle toho, co máte rádi nebo co bude vyhovovat většině svatebních hostů. Současně se svatebním dortem zajistíme i děkovné dorty pro rodiče. Chuťově můžeme nabídnout již dnes hodně trendy odlehčené náplně, ale i klasické máslové krémy, doplněné o čerstvé ovoce. Také máme v nabídce dorty bezlepkové, bezlaktozové, veganské a Low carb.

 default02

Pro výrobu svatebního dortu nás s dostatečným předstihem kontaktujte. Na osobní schůzce domluvíme veškeré detaily zajištění svatebního dortu, včetně kalkulace ceny.

 

 

Pokud jde o druhy dezertů na svatbu, možností je opravdu neomezeně. Od cupcake, tartaletek, panna cotta, patrových dortů až po makronky. Dobám, kdy se na stůl bez efektu roznesly skromné talířky se svatebním cukrovím, jsou dávno pryč. V posledních letech se tak preferují menší svatební dorty s doplňkovým sweet barem s různými dezerty. Candy bar může být i pro menší svatbu naprosto ideální. Na neformální menší akci můžete dokonce zařadit více rozmanitosti. Vysoký jednopatrový dort doplněný množstvím malých dezertů.

 

Spolupracujeme s profesionály v oboru

julianaspkohoutrusava

Druhy dortů

POTAŽENÉ DORTY

POTAŽENÉ DORTY

Dorty potahujeme do bílého (či jinak barevného) fondánu. Výhodou těchto dortů je jejich stabilita na svatební tabuli a především možnosti zdobení (ručně dělané krajky, stuhy, živé i cukrové květy a pod.).
NAKED CAKE

NAKED CAKE

Nahé svatební dorty určené pro uvolněné a rustikální svatby. Jeho největší ozdobou jsou různé druhy ovoce a živé květy. Naked dorty jsou výjimečné, originální a v poslední době velice oblíbené.
DRIP CAKE

DRIP CAKE

Dort podobný nahému svatebnímu dortu se stékající čokoládou po bocích je zdobený ovocem, čokoládou nebo živými květy.